boxy dachowe Northline

boxy dachowe Northline

Jak wybrać perfekcyjny box (kufer ) samochodowy
Choć sezon urlopowy już dawno przeminął to tak w rzeczywistości każda pora jest dobra na to ażeby zażyć odrobinę wypoczynku oraz zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wyprawę z rodziną czasem zdarza się, że ciężko jest ulokować wszelkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, inaczej doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się zapytanie, czym trzeba się kierować przy tego typu zakupie? Jaki kufer samochodowy kupić, by upajać się spokojną i komfortową jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie własnego bagażu? O tym poniżej.

boksy dachowe Northline

Właściwy dobór samochodowego kufra

Aby box samochodowy był udanym kupnem, jakiego nie będziemy żałować należy wziąć pod szczególną uwagę kilka istotnych aspektów z nim związanych.

•    Dostosowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Przystępna cena

Koncentrując się na pierwszym punkcie wypada zakomunikować, że nie każdy bagażnik można zintegrować z dowolnym typem samochodu w związku z tym w pierwszej kolejności trzeba się dowiedzieć czy te szczegóły będą ze sobą współbrzmieć. Odpowiednim rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i bodaj najważniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a oprócz tego warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli gra toczy się o wagę kufra, przed zakupem należałoby dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają swoje udogodnienia za które należy dopłacać. Jeśli nie zależy nam na tego rodzaju akcesoriach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.